Wycieczki

Szanowni Dyrektorzy i Wychowawcy

 

PILOT, PRZEWODNIK, NAUCZYCIEL ANDRZEJ SURMA  wraz z Agencją Turystyki Geo Travel i Biurem Turystycznym Wesley przygotowaliśmy dla Państwa wiele interesujących propozycji planów wycieczek szkolnych, obozów integracyjnych, zielonych i białych szkół w kraju oraz warsztatów tematycznych związanych z zainteresowaniami uczniów – zgłębiających ich wiedzę teoretyczną o praktyki z dziedziny: ekologii, przyrody, historii, geografii nawet astronomii, plastyki i muzyki. Mogą być także inne kierunki dostosowane do potrzeb programu edukacyjnego szkoły.

SPECJALIZUJEMY  SIĘ W POMOCY ORGANIZACJI  IMPREZ  NA ZAMÓWIENIE.
Program oraz ilość dni pobytu ustalana jest indywidualnie wg potrzeb zamawiającego, dostosowana do możliwości finansowych młodzieży i Państwa oczekiwań. Bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu zrealizujemy każdy pomysł Państwa. Przedstawione programy mają charakter ramowy i na Państwa życzenie mogą ulec zmianie. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i gotowi na przygotowanie imprez, które ułatwią realizację programów edukacyjnych, integracyjnych i wypoczynkowych.

Imprezy dla dzieci i młodzieży są dla nas szczególnie ważne ze względu na zaufanie, jakim obdarzają nas rodzice i wychowawcy. Z naszych usług korzystają szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły  ponadgimnazjalne. Podane przez nas ceny wycieczek obejmują wariant standardowy, najczęściej wybierany przez naszych Klientów.
Mają one charakter orientacyjny

Każda impreza ostatecznie kalkulowana jest indywidualnie i cena jej uzależniona jest od zakresu świadczeń, programu oraz ilości uczestników, rodzaju transportu.

GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM ORAZ TROSKĘ O DOBRO UCZESTNIKÓW.

Współpracujemy z doświadczoną kadrą przewodników, pilotów i pedagogów.
Nasze imprezy zawierają elementy integracyjne, umiejętnie łączące wypoczynek, zabawę oraz poznawanie pięknych zakątków w kraju. Promujemy dziedzictwo kulturowe naszego Kraju oraz przygotowujemy programy edukacyjne na życzenie Kadry Pedagogicznej - dostosowane do programu nauczania itp.
W przypadku zainteresowania z Państwa strony przedstawionymi propozycjami z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji dotyczących warunków oraz formy współpracy.

Złożone wcześniej zamówienie gwarantuje wybrany termin pobytu i m-ca w wybranym Ośrodku Wypoczynkowym  lub Hotelu.
Zapraszamy do owocnej i obustronnie korzystnej współpracy.

Wszystkim, którzy planują wycieczki szkolne lub się jeszcze wahają gdzie pojechać... Chętnie pomożemy! :)
Mamy naprawdę duże doświadczenie w organizacji wycieczek szkolnych, klasowych po Polsce.
U nas nie ma prawa wkraść się żadna nuda

Poniższe filmy przedstawiają atmosferę jaka się tworzy na wyjazdach organizowanych przez nas

Więcej ciekawych wypraw na profilu http://www.youtube.com/podrozujpopolsce

oraz http://www.facebook.com/polandpilot

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd