Wycieczki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych w osobie Andrzeja Surmy, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Turistweb Usługi Informatyczno-Turystyczne Surma Andrzej, ul. Ptasia 27, 43-400 Cieszyn, wpisanego do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Burmistrza Miasta Cieszyna pod numerem 11197/11, moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z serwisu pod adresem www.polandpilot.pl (dalej: Serwis) w zbiorze danych administratora danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r., nr 144, poz. 1204) oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu prawidłowego świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach Serwisu, w tym usług marketingowych stanowiących element korzystania z Serwisu, na zasadach określonych w Regulaminie oraz Polityce Prywatności, a także dla celów statystycznych.

Wyrażam również zgodę na prezentowanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z Serwisu innym Użytkownikom Serwisu, w tym Użytkownikom z którymi nawiążę kontakt za pośrednictwem systemu wysyłania wiadomości.

Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz o prawie do ich poprawiania, modyfikacji i usunięcia. Oświadczam również, że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!