Wycieczki

O serwisie

„Jeśli patrzy się razem w górę, niebo się przybliża.”


Słowa Phil’a Bosmans’a wydają się być odpowiednie do celu, jaki przyświeca idei serwisu Podrozujpopolsce. Wierzę, że razem możemy uczynić więcej niż w pojedynkę, dlatego jako twórca i użytkownik serwisu, będzie pracować nad wspólnymi korzyściami płynącymi ze współpracy.

Podrozujpopolsce to nowy serwis internetowy, który ma na celu promować turystykę szkolną w Polsce. Serwis powstał nie tylko po to, by gromadzić informacje na temat noclegów, miejsc, firm i biur turystycznych, oferty turystycznej najpiękniejszych miejsc między Odrą a Bugiem. Podrozujpopolsce powstał przede wszystkim po to, by łączyć młodych ludzi, których pasją jest podróżowanie.

Jak to widzę?

Mam nadzieje, że użytkownicy za pomocą obecnego serwisu stworzą jedyną w swoim rodzaju społeczność, która będzie mogła wymieniać swoje doświadczenia związane z podróżowaniem, dzielić się pożytecznymi wskazówkami i poradami, kontaktować się z organizatorami wycieczek, negocjować ceny i promocje – wszystkim co sprawia, że możemy dobrze zaplanować swój wymarzony wyjazd.

Dla kogo?

Naszą społeczność tworzą wszyscy miłośnicy podróży po Polsce.  Bez względu na to, czy jesteś fanem turystyki, przewodnikiem, uczniem, nauczycielem, pracownikiem biura turystycznego, właścicielem hotelu – dołączając do społeczności Podrozujpopolsce dostajesz dostęp do cennych informacji „z pierwszej ręki”!

Na łamach serwisu będę umieszczać raporty na temat zawsze aktualnych promocji i nowych kanałach współpracy, oraz o naszych bieżących działaniach.

 

Our website is protected by DMC Firewall!